مقالات

دکوراسیون داخلی با جدید ترین متد روز دنیا

دکوراسیون داخلی با جدید ترین متد روز دنیا

دکوراسیون داخلی با جدید ترین متد روز دنیا

دکوراسیون داخلی با جدید ترین متد روز دنیا شامل بخش های مختلف یک خانه می شود مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، حمام، پذیرایی و… که اهمیت دادن به هر یک موجب می شود که ارزش آن بالا رود و حس خوبی را برای ساکنین ایجاد می کند.

افرادی که به دکوراسیون داخلی منزل خود اهمیت می دهند و از پیمانکاران مجرب کمک می گیرند در حقیقت به روحیات خود و خانواده اهمیت می دهند و با طراحی نوین و اصولی انرژی خوبی را در منزل ایجاد می کنند.برای دکوراسیون داخلی منزل به طور مثال در پذیرایی یک خانه، خرید مبلمان مناسب آن فضا از فاکتورهای اساسی به شمار می رود که در انتخاب آن باید نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

یا مثلا اگر در منزل شما حیاطی وجود ندارد و یک بالکن کوچک در اختیار دارید باید به دکوراسیون داخلی آن اهمیت دهید؛ گلدان ها از فاکتورهای اساسی برای دکوراسیون داخلی بالکن هستند.هر یک از نقاط خانه یک سری فاکتورهای اساسی دارند که توجه به آنها و انتخاب درست هر یک موجب می شود که طراحی دکوراسیون داخلی به بهترین نحو انجام شود.

دکوراسیون داخلی با جدید ترین متد روز دنیا

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در عین سادگی، اصولی دارد که رعایت این اصول موجب می شود تا طراحی زیبا مطابق المان های روز دنیا را مشاهده کنیم به همین خاطر می گویند طراحی دکوراسیون داخلی را به متخصص آن بسپارید.

طراحی دکوراسیون داخلی با هدف تغییر در محیط و ایجاد فضایی گرم و صمیمی انجام می گیرد این طراحی با توجه به هماهنگی بین اجزای خانه انجام می شود که ایجاد کردن این هارمونی و هماهنگی نیازمند علم و تجربه است.

کوچکترین اشتباه و یا عجله کردن در این کار موجب اتلاف هزینه می شود به طور مثال ممکن است شما به سمت خرید مبلمان بروید که اصلا مناسب فضای منزل نباشد به همین خاطر است که می گوییم مشاوره گرفتن از طراحان برتر کمک شایانی به شما می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به ترندها و مد دستخوش تغییراتی است که هر کسی مطابق سلیقه خود و پیشنهادی که طراحان در اختیار افراد قرار می دهند بهترین طراحی را برای منزل خود انتخاب می کنندفراموش نکنید که قبل از هرکاری باید قیمت ها را پیشبینی کنید و برآورد آن را به دست آورید تا ببینید حدودا چقدر بودجه نیاز دارید تا به طراحی ایده آل خود برسید.

نکات طراحی دکوراسیون داخلی

 • توجه به نورپردازی اصولی خانه
 • ایجاد هارمونی خوب
 • توجه به انتخاب رنگ ها
 • بهره مندی از گیاهان
 • انتخاب چند نوع دیوارکوب
 • استفاده از آینه دکوراتیو در خانه
 • خلوتی فضا را مدنظر قرار دهید
 • چیدمان درست مبل
 • خرید یک یا دو نوع وسیله تزیینی گران قیمت و مجلل
 • خرید آباژور برای پذیرایی
 • خرید یک ساعت دیواری شیک
 • ایجاد تقارن در چیدمان وسایل
 • و…
سبک های دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی نیز مانند هر چیز دیگر دارای انواع و سبک های متفاوتی است که هر فرد مطابق سلیقه خود بهترین سبک را انتخاب می کند اما قبل از انتخاب آن حتما از مشاوران این حوزه راهنمایی هایی بگیرید.اولین و مهمترین گام برای شروع طراحی دکوراسیون داخلی این است که شما انواع سبک ها را بشناسید و نکات ریز و درشت آن را بدانید تا با ذهنیت کامل از آن و اطلاع از علایق خود بهترین سبک را انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی در تهرا و دیگر شهرها دو سبک مدرن و کلاسیک بیشترین طرفداران را دارند درسته که سبک های دیگری نیز وجود دارد اما این دو سبک بیشترین تقاضا را دارند و دست افراد در خرید وسایل در این دو سبک بسیار باز است.در ادامه بیشتر به تعریف این دو سبک می پردازیم و نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی از طریق این سبک ها را بازگو می کنیم تا با ایجاد ذهنیت کامل بهترین ها را برای منزل خود به ارمغان بیاورید.

دکوراسیون داخلی مدرن

سبک مدرن برای دکوراسیون داخلی مناسب افرادی است که خواستار سادگی و خلوتی هستند؛ سبک مدرن که به معنای جدید و نوین است امروزه در بین ایرانیان بسیار محبوب شده است.یکی از قوانین سبک مدرن این هست که شما وسایلی را خریداری کنید که کاربردی باشند و بتوانید از آنها استفاده کنید زیرا خرید وسایلی که کاربردی ندارند و جلوه ای زیبا در خانه ایجاد نمی کنند فقط باعث شلوغی در خانه می شوند.

رنگ ها در دکوراسیون داخلی مدرن بسیار با اهمیت هستند و در این سبک باید از رنگ های ملایم و خنثی استفاده کنید. رنگ سفید و طوسی بیشترین کاربرد را در این سبک دارند.

نورپردازی یکی از مواردی است که در سبک مدرن به آن توجه ویژه ای می شود چرا که نور از فاکتورهای اصلی در سبک مدرن است به همین خاطر به افراد پیشنهاد می شود که اگر نور طبیعی در خانه وجود ندارد از خرید لامپ های بادوام و کم مصرف اجتناب نکنند.

در سبک مدرن دیگر خبری از تابلوهای قدیمی نیست و شما روی دیوارها تعدادی تابلو یا قاب عکس کوچک غیر منظم را می بینید و یا ممکن است یک تابلوی بزرگ ولی با طرح مدرن را مشاهده کنید.در سبک مدرن خبری از کاغذدیواری های پر زرق و برق قدیمی نیست و متقاضیان این سبک با توجه به اینکه طرفدار سادگی هستند به سمت رنگ های سفید یا ملایم می روند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = پنج