اتاق نشیمن شگفت انگیز

اتاق نشیمن مرکز خانه است و معمولا بیشترین وقت مان را هر روز در آن میگذرانیم پس باید بیشترین حساسیت و دقت را در دکوراسیون نشیمن به خرج دهید. روناش دکور همراه شماست تا بتوانید یک اتاق نشیمن ایده ال داشته باشید.

طراحی آشپزخانه مفید

قبل از اینکه شما خانه ­ای را خریداری کنید و برای طراحی دکوراسیون آن با تصمیم بگیرید؛ طراح و معمار خانه باید بهترین فضا را برای طراحی آشپزخانه در نظر بگیرد. با توجه به جهت پلان خانه و نورگیری، آن فضایی که برای آشپزخانه در نظر گرفته می­ شود فرم ­های مختلفی خواهد داشت. برخی از انواع طرح آشپزخانه قابل تغییر هستند و شما در بازسازی آشپزخانه هم می ­توانید تغییراتی در آن ایجاد کنید. 

اینجا خودت را آرام کن!

 

چیدمان داخلی منازل در قسمت های مختلف مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و غیره دارای اهمیت های مختلفی است اما هیچ کدام از آنها نباید نادیده گرفته شوند زیرا هر کدام از آنها تاثیر خاص خودشان را بر روی زندگی شما خواهند داشت. به طور مثال یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه شما وجود دارد و شما بیش از یک سوم عمر خود را در این قسمت می گذرانید اتاق خواب است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ها به موارد زیادی توجه کنید.

 

دفتر بسیار عالی

 محل کار به عنوان محیطی شناخته می ‌شود که تنها زیبایی آن، ملاک نیست و باید در عین حال که با توجه به نوع کاربرد فضا، تمام وسایل مورد نیاز در دسترس کارمندان و کارکنان یک محیط باشد ، دارای نظم و ترتیب و آرامش بخش نیز باشد تا راندمان کار در محیط کار بالاتر برود.

اتاق تلویزیون راحت

هر زمان که ما در مورد یک اتاق اختصاصی صحبت می کنیم که فقط یک هدف واحد را ارائه می دهد ، می توانیم صدار بسیاری از خوانندگان خود را از فاصله دور بشنویم که تملق می کنند. این دوران در واقع دوران چند وظیفه ای است و مردم انتظار دارند خانه آنها تقریباً همین کار را انجام دهد. از آنجا که بیشتر ما در روزهای هفته تقریباً یک ساعت یا دو روز را به تماشای برنامه های دلخواه خودمان می گذرانیم ، منطقی است که با تبدیل آن به یک فضایی در خانه ، کتابخانه ، یا حتی اتاق بازی کودکان ، از آن به طور کامل استفاده کنیم.